Patēriņa kredīti no 18 gadiem: kurš aizdos?

Tikko sasniedzi 18 gadu vecumu un vēlies paņemt kredītu? Esam apkopojuši visus kreditorus, kuru piedāvājumā ir patēriņa kredīti no 18 gadiem. Šeit ir rūpīgi atlasīti aizdevēji, kuri ievēro atbildīgas aizņemšanās praksi un izsniedz savus aizdevumus tikai tiem jauniešiem, kuri to var atļauties.

Kad cilvēks sasniedz 18 gadu vecumu, tam sākas pilnīgi jauna dzīve un jauni izaicinājumi. Cits jau aizdodas prom no vecāku ligzdas, cits dodas strādāt uz ārzemēm, bet vēl kāds nododas mācībam. Lai kād būtu virziens, praktiski vienmēr būs nepieciešama arī nauda. Un tur, kur ir nauda, ir arī neparedzētie apstākļi un problēmas ar to. Lai pārvarētu savas īslaicīgās naudas problēmas, dažkārt var izlīdzēt arī patēriņa kredīti no 18 gadiem, kuru ļoti rūpīgi izniedz vien daži aizdevēji. Aizdevumi 18 gadus jauniem jauniešiem ir ļoti ierobežoti, jo valda uzskats, ka jaunie cilvēki nespēj rūpīgi plānot savu budžetu un garantēt stabilus ienākumus. Tas nav nekāds jaunums, ka jaunieši bieži vien maina darba vietas vai ilgstoši nestrādā. Kreditoram tā nav labākā iespēja nopelnīt, tieši pretēji, kreditors var nesaņemt kredīta atmaksu un pārslēgties uz piedziņas procesiem, kur ierasti rada arī papildus izdevumus. Patēriņa aizdevumi ir ļoti nopietns solis, tāpēc tie nevar tikt ņemti kaut kādu spontāno ideju realizēšanai. Un kādiem nolūkiem šādu aizdevumu var ņemt 18 gadīgs jaunietis vai jauniete? Domājam, ka vairumā gadījumu tie būtu nepārdomāti pirkumi vai ballītes.

Kur aizņemties patēriņa kredītu 18 gados?

AizdevējsSaņemšanaSummaVecumsKomisijas %
5 MAZILLA atsauksmes

MAZILLA INFO

5 min.
500 50 - 500 € SAŅEMT
18 - 72 gadi

0 - 26 %
4.7 Latvijas Hipotēka atsauksmes

LATVIJAS HIPOTĒKA INFO

3 d.
25000 500 - 25000 € SAŅEMT
18 - 65 gadi

2,5 %

Kā redzam, tad saņemt patēriņa kredītu no 18 gadiem var pie vairākām kompānijām, taču steigties aizņemties nevajadzētu. Lai pieteiktu kredītu, sākumā būtu jātiek skaidrībā ar savām iespējām. Apsēdieties un paplānojiet savu ģimenes budžetu visā kredīta atmaksas laikā. Aprēķiniet, cik daudz būs jāmaksā, cik daudz varēs atlikt un, vai plānotais aizdevums neradīs nekādu jūtamu slogu. Ka kredīta maksājumi bū apgrūtinoši, tad ir jāmeklē citi veidi, kā iegūt naudu. Piemēram, var meklēt labāk apmaksātu darbu vai kādu papildus darbu, kas ļaus piepelnīties. Vasaras sezonā ļoti atvērti ir lauksaimnieki, kuri labprāt dod iespēju nopelnīt jauniešiem. Ir daudz un dažādas jomas, kur var atrast darbu arī 18 gadīgs cilvēks, tāpēc nevajag tiekties tikai pēc vieglākā varianta. Ņemiet vērā citu bēdīgo pieredzi, neuzņematies saistības, kuras nespēsiet veiksmīgi pildīt. Laikā neatdots kredīts vienmēr radīs papildus slogu ar pagarināšanas maksu vai soda komisijām, kuras tik aprēķinātas par katru nokavēto dienu.


Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 2

Patēriņa kredīti no 18 gadiem: kurš aizdos?
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 2

1 komentārs | Komentēt

  1. ČAIŅIKS

    Dīvaini, ka atrodas vēl tādi augļotāji, kuri aizdod jaunajiem gurķiem. Kas tur var būt tajos 18 gados, kādi ienākumi un spējas uzņemties atbildību?

Atstāt komentāru