GreenCredit atsauksmes

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Naudas kredīts no
www.greencredit.lv
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
425
www.greencredit.lv
10 min
200
21 - 75
14
08:00-21:0010:00-18:00

Tikai trīs soļi un iegūsti ātro kredītu no GreenCredit – reģistrējies, izvēlies krtedītu, saņem naudu. Pie šī aizdevēja aizņemties var bez ķīlas un galvotāja. Tik tiešām vienkārši un ātri vari aizņemties ātro aizdevumu internetā, ja radušās īslaicīgas naudas problēmas. Lai saņemtu naudu, Tev nepieciešams tikai mobilais telefons un konts vienā no Latvijas bankām. Nekādi dokumenti, ķīla vai galvotājs. Viss ir ātri, aizņēmums cilvēkam pieejams jebkurā laikā. Lai tiktu saņemts kredīts: Tev jābūt pastāvīgam LR iedzīvotājam; Tev jābūt vecumā no 21 līdz 75 gadiem; Lai saņemtu Green credit aizdevumu Tev nedrīkst būt kavētie maksājumi vai parādu saistību pārkāpumi; Tev nepieciešams konts vienā no Latvijas bankām, aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums un internets. Kā liecina atsauksmes, tad pieredze ar šo kompāniju ir visai laba, tomēr jebkurā gadījumā ir rūpīgi jāizvērtē savas iespējas, pirms uzņematies saistības ar šo kreditoru.

GreenCredit atsauksmes - ātrais kredīts līdz 425 euro

Lai tiktu izsniegts kredīts, nepieciešami pastāvīgi ienākumi (tiek prasīts norādīt darba vietu). Naudu no Green Credit savā bankas kontā vari saņemt jau dažu minūšu laikā. Pirmajā aizņēmuma reizē pie GreenCredit Tu vari pieteikties kredītam līdz 150 euro. Ja Tu aizņēmuma naudu atdosi laicīgi līgumā noteiktajā termiņā, bez pārkāpumiem, tad otrajā reizē Tu varēsi aizņemties ātro kredītu internetā līdz 200 euro. Trešajā reizē jau varēsi aizņemties līdz 250 euro, bet sākot ar ceturto – 350 euro. Lai aizņemtos naudas aizdevumu līdz 30 dienām, nepieciešams aizpildīt reģistrācijas anketu kompānijas mājas lapā.

Tad Tev vajadzēs pārskaitīt reģistrācijas samaksu 1 cents no sava personiskā konta, lai apstiprinātu reģistrāciju. Ievēro, ja reģistrācijas maksājums netiek pārskaitīts 72 stundu laikā, tad reģistrācija tiek anulēta. Pēc tam Tev tiks nosūtīts e-pasts un īsziņa ar visu nepieciešamo informāciju, lai Tu varētu autorizēties mājas lapā. Pēc tam iesniedz pieteikumu Green Credit kredītam internetā, izvēlies sev nepieciešamo kredīta summu. Pēc veiksmīgas reģistrācijas vari arī pieteikt aizdevumu ar īsziņas palīdzību. Tad jau patīkamākais – saņem naudu savā kontā.

GreenCredit kredīta pieteikumu izskata dažu minūšu laikā

Šis kreditors izskatīs Tavu ātrā kredīta pieteikumu dažu minūšu laikā. Pēc lēmuma pieņemšanas Tu saņemsi ziņojumu ar atbildi, un, ja tas tiks apstiprināts, tad Greencredit nekavējoties pārskaitīs naudas aizdevumu uz Tevis norādīto kontu. Pārskaitījuma ātrums ir atkarīgs no bankas, kurā tev ir atvērts konts. Ja Tev un aizdevējam banka ir viena un tā pati, tad naudas pārskaitījums būs ļoti ātrs, dažu minūšu laikā nauda būs jau Tavā kontā. Kredīts internetā, ļauj pirmajā reizē aizņemties bez procentiem un bez komisijas maksas. Ja nevari paspēt savu aizņemto naudu atdot laicīgi, tad nevajag traki satraukties. Kompānija saviem klientiem piedāvā pagarināt kredīta termiņu uz 7, 14 vai 30 dienām.

Pagarināt kredītu varēsi vairākkārt, bet šis ir maksas pakalpojums un katru reizi kredīta pagarināšanas maksa būs nemainīga. Ātrajam naudas aizdevumam vari pieteikties jebkurā diennakts laikā, taču Tavs kredīta pieteikums un kredīta piešķiršana tiks veikta tikai darba laikā. Kompānijas darba laiks ir no 08:00 – 21:00 no pirmdienas līdz piektdienai. Sestdienās un svētdienās no 10:00 – 18:00. Esi atbildīgs aizņēmējs, nepievil aizdevēju, neaizņemies, ja skaidri nezini savu spēju laicīgi kredītu atmaksāt - šis pakalpojums nav paredzēts cilvēkiem, kuri nespēj to atmaksāt. Rūpīgi izlasi līguma noteikumus un GreenCredit atsauksmes, un aizņemies tikai tādā gadījumā, ja zini, ka spēsi līguma noteikumus pildīt un atmaksāt kredītu noteiktajā laikā.

GreenCredit kontakti un rekvizīti:

GreenCredit logo un rekvizīti

Atsauksmes par citiem kreditoriem:

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Atsauksmes: 3 | Vērtējums: 5

| | Vērtējums: 5

Aizņēmos gan pie šiem, gan pie SMSCredit, nekādu atšķirību neredzu, tāpēc nemācēšu teikt, kas ir labs un, kas ir slikts. Laikam jau viņi visi ir vienādi. Un arī bīstami viņi ir, kaimiņš man maksā tikai sodus, pašus kredītus nevar vairs atdot.

| | Vērtējums: 5

Tāds neuzkrītošs un neuzbāzīgs aizdevējs, pie kura var bez lielām problēmām aizņemties kādu ātro kredītu. Nezinu, man jau šķiet, ka tie aizdevēji ne ar ko neatšķiras, visiem vienādi noteikumi un līdzīgi procenti. Vienīgi var atšķirties tie nosacījumi, kad nav darba vieta vai ir slikta kredītvēsture. Lai vai kā, par šo aizdevēju ir maz sliktu atsauksmju.

| | Vērtējums: 5

Ja godīgi, tad šis aizdevējs ir kaut kāds dīvains, tās pagarināšanas ir drausmīgi dārgas.

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos.