LatCredit atsauksmes

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Aizņemties
ātro kredītu
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
1000
Atsauksmes (1)
10 min
300
20 - 70
12
08:00-22:0008:00-22:00
1500
Atsauksmes (5)
10 min
250
21 - 75
27
08:00-22:0009:00-18:00

Ātrais kredīts LatCredit ir ļoti populāra izvēle cilvēkiem, kuriem steidzami nepieciešama nauda kādam pirkumam vai pakalpojumam, bet pašam tādas summas uz doto brīdi nav. Tad palīdzēt tikt pie naudas aizdevuma ātri un vienkārši var tieši šis aizdevējs. Lai saņemtu kredītu, Tev jāatbilst tikai dažiem nosacījumiem. Tie ir: Tu esi Latvijas Republikas pastāvīgs iedzīvotājs; Tev jābūt vecumā no 20 – 65 gadiem; Tev jābūt deklarētai dzīvesvietai Latvijas Republikā; Lai tiktu saņemts kredīts internetā, Tev jābūt pastāvīgam mobilā telefona pieslēgumam; Tev jābūt bankas norēķinu kontam jebkurā Latvijas komercbankā; Tev jābūt labai kredītvēsturei - bez kavētiem kredītmaksājumiem vai līgumsaistību pārkāpumiem; Tev jābūt regulāriem ienākumiem, kuri garantē kredīta atmaksu. Kā redzam, tad atsauksmes par šo aizdevēju nav tās sliktākās, tāpēc šo kompāniju var ielikt savā kreditoru sarakstā, tomēr der ņemt vērā arī alternatīvas, kuras iemantojušas vēl lielāku cilvēku uzticību.

LatCredit atsauksmes - ātrais kredīts līdz 500 euro

Lai tiktu saņemts LatCredit kredīts, klientam nav nepieciešama ķīla, arī galvojums nav nepieciešams, tā pat arī izziņu no darba vietas nevajag. Šī kompānija piedāvā klientiem aizņemties no 50 līdz 350 euro ar atmaksas termiņu no 7 līdz 30 dienām. Pirmajā reizē aizņemties naudu no šīs kompānijas Tu vari līdz 150 euro, otrajā reizē līdz 200 euro, trešajā aizņēmuma reizē vai aizņemties jau līdz 250 euro, bet ceturtajā reizē un turpmākajās aizņēmuma reizēs kredīta summa līdz 350 euro. Aizņemties ātro kredītu pie šī kreditora ir ļoti vienkārši, tikai jāizpilda trīs darbības: 1. Lai saņemtu kredītu, Tev pirmajā reizē ir jāreģistrējas mājas lapā un jāaizpilda reģistrācijas anketa. Reģistrācijas anketā jānorāda īsa informācija, tikai vārds un uzvārds, adrese, personas kods un mobilā telefona numurs.

Pēc šīs ātrās reģistrācijas, Tev no sava bankas konta jāpārskaita uz LatCredit bankas kontu 1 cents. Tādā veidā aizdevējs Tevi atpazīst un pavisam droši uzzina Tavu bankas konta numuru, uz kuru Tev pārskaitīt kredītu. Pēc tam vari pieteikties kredītam tur pat vai sūtot SMS. Piesaki aizdevumu sev ērtā veidā. 1. variants ir pieteikt kredītu internetā, tas nozīmē, ka savā reģistrācijas profilā ieej un izvēlies savu kredīta summu un uz cik dienām vēlies aizņemties. Tad nospied "saņemt kredītu". Uzreiz uz tavu mobilo telefonu atnāks SMS jeb īsziņa ar autorizācijas kodu, kad jāievada norādītajā laikā, mājas lapā attiecīgajā lauciņā.

Piesakies LatCredit kredītam ar SMS!

Vēl viens variants ir pieteikt kredītu ar SMS, kas ir tik pat vienkārši kā piesakoties internetā - vairāku taustiņu vai pogu nospiešana un viss, atliek gaidīt naudu. Obligāts nosacījums, šī SMS jāsūta no mobilā telefona numura, kuru esi norādījis reģistrējoties. 3. Saņem naudu savā bankas kontā. Kad būsi pieteicis aizdevumu sev ērtākajā veidā, tad lēmums par to vai tiks Tev piešķirts LatCredit aizdevums vai tomēr netiks piešķirts, tiks izskatīts dažu minūšu laikā. Par šo lēmumu Tu tiksi informēts SMS veidā un, ja tas būs pozitīvs, tad Tevis pieprasītā aizdevuma summa uzreiz tiks pārskaitīta uz Tavu kontu. Klienti, kuriem ir konti šādās bankās - Swedbank, SEB, Citadele, DNB, Nordea naudu saņems jau 10 līdz 15 minūšu laikā.

Bet, ja Tavs konts atrodas citā bankā, naudas saņemšana var ilgt un to saņemsi 1–3 dienu laikā. Ja Tev gadās, kas neparedzams, ja tomēr nespēj laikā atmaksāt kredītu, tad tādā situācijā vari pagarināt kredīta aizdevumu termiņu par 7, 14 vai 30 kalendārajām dienām. Lai to izdarītu, Tev jāpārskaita pagarināšanas maksa, sīkāk par šo maksu ir pieejama mājas lapā. Iepazīsties ar to, kādas ir Latcredit atsauksmes un reitings. Klientu aizdevuma pieteikumus pieņem jebkurā diennakts laikā – 24h diennaktī, 7 dienas nedēļā. Taču kredīta pārskaitījumi tiek veikti no pirmdienas līdz piektdienai 08:00–20:00, Sestdien un svētdien no 10:00-18:00.

LatCredit kontakti un rekvizīti:

LatCredit logo un rekvizīti

Atsauksmes par citiem kreditoriem:

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Atsauksmes: 5 | Vērtējums: 4.4

| | Vērtējums: 4

Baigās jau alternatīvas, tādi paši rīkļu rāvēji vien ir. Es vispār labāk neaizņemos un dzīvoju cepuri kuldams. Jā, ir grūtāk dažreiz, bet neliku galvu cilpā. Kas jums visiem kaiš, ka skrienat pakaļ tiem kredītiem?

| | Vērtējums: 4

Gaidīt objektīvu kritiku vai vērtējumu šeit ir pagrūti, jo neviens normāls cilvēks šos pakalpojumus neizmanto. Un, ja arī izmanto, tad noteikti nevēlās savu personāliju sasaistīt, zinot, ka tas kaut kur tiks glabāts un tiražēts. Piemēram, darba devējs, kurš vēlēsies cilvēku paņemt darbā, ieraudzīs pastulbu un slavinošu komentāru ātro kredītu lapā, un, protams, ļoti skeptiski pret to attieksies, iespējams, neņemot tādu cilvēku darbā.

| | Vērtējums: 4

Ja godīgi, tad šo vēl neesmu izmantojis un par pamatu ir tā stulbā reklāma, kurā skan "Tikai Latcredit", tas patiešām var nokaitināt līdz vājprātam. Esmu aizņēmies pie SMSCredit, jo uzskatu tos par nozares līderiem, visi pārējie ir kaut kādi mazie shēmotāji un ādas vilcēji. Vispār esmu pret ātrajiem kredītiem.

| | Vērtējums: 5

Normāls aizdevējs, es jau kādu 5. reizi aizņemos pie viņa.

| | Vērtējums: 5

Patiesībā šis ir viens no tiem retajiem, kam ir ļoti zema procentu likme - iesaku!

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos.