Auto līzinga kompānijas: kur pirkt auto uz nomaksu?

Esi automašīnas meklējumos un vēlies nopirkt auto uz nomaksu? Šeit ir visas auto līzinga kompānijas, kuras tādu iespēju piedāvā. Esam apkopojuši kreditorus, kuri aizdod arī bez banku starpniecības. Pieteikties kredītam un noformēt dokumentus var jebkurā auto tirdzniecības vietā.

Uz doto brīdi mēs piedzīvojam auto tirgus pārsātinājumu un atrast vietu, kur pirkt auto uz nomaksu vairs nesastāda lielas porblēmas. Praktiski visas auto līzinga kompānijas ir atradušas sadarbības iespējas gan ar jaunu automašīnu tirgotājiem, gan tiem, kas tirgo jau palietotus automobiļus. Saņemt naudas aizdevumu var tur pat uz vietas un bez banku starpniecības. Visi dokumenti tiek kārtoti salonā vai placī un vienīgais, kas ir jādara ārpus tirdzniecības vietas, ir jādodas uz CSDD, kur tiks saņemta transportalīdzekļa reģistrācijas apliecība. Kreditori ir parūpējušies par to, lai viss notiktu maksimāli ātri un ērti, tāpēc tikt pie sava auto ir iespējams pat dažu stundu laikā no brīža, kad būsiet izvēlējušies automašīnu un iesnieguši kredīta pieteikumu. Kā viena no populārākajām kompānijām uz doto brīdi ir Mogo. Lai arī procentu likmes varētu būt zemākas, šī ir viena no pieprasītākajām kompānijām vairākās pasaules valstīs.

Kurās kompānijās ir izdevīgāk iegādāties auto?

AizdevējsSaņemšanaSummaVecumsKomisijas %
3.6 KSPLATFORMA atsauksmes

KSPLATFORMA INFO

1 st.
15000 500 - 15000 € SAŅEMT
18 - 75 gadi

9
5 LKCENTRS atsauksmes

LKCENTRS INFO

15 min.
50000 500 - 50000 € SAŅEMT
21 - 70 gadi

3

Vai var nopirkt auto uz nomaksu ar sabojātu kredītvēsturi?

Lai arī auto līzinga kompānijas cenšas aptvert pēc iespējas lielāku klientu loku, ir klientu kategorijas, kuras tiek apkalpotas ar īpašu piesardzību. Viens no bēdīgakajiem scenārijiem ir zemi ienākumi un nenokārtotas parādsasitības. Šādā situācijā neviens neaizdos, jo riskēt ar asvu naudu un iedzīt cilvēku vēl lielākos parādos neviens nevēlas. Taču gadās situācijas, kad cilvēks ir nokļuvis parādnieku sarakstos kaut kad senāk, taču šī brīža finansiālā situācija tam ļauj atļauties daudz vairāk. Nopirkt auto uz nomaksu ar sabojatu kreditvesturi var pie jau pieminētā Mogo, taču arī citas kompānijas sāk aizdot parādniekiem, kuru šī brīža iespējas liecina par veiskmīgu sadarbību un labu maksātspēju. Lai arī reputācijai ir liela nozīme, maksātspēja iet visam pa priekšu. Bieži gadās tā, ka cilvēks ir progresējis izaugsmē un ir ieguvis kādu labāku izglītību un labāku amatu. Citi ir izveidojuši savu uzņēmumu, kas ļauj nopelnīt vairāk un atļauties arī kaut ko iegādāties uz nomaksu. Jā, līzinga kompānijas pirkumu sadārdzina, taču ir jāsaprot, ka sakrāt nav nemaz tik vienkārši, pie tam, ja automašīna ir nepieciešama uzreiz, citu variantu jau nemaz neatliek. Tāpēc, pirms izvēlēties vietu, kur iegādāties auto, izpētiet visus piedāvājumus un izvēlaties izdevīgāko.


Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 2